کاشت مو با fut

کاشت مو با fut

نخستین روش برای کاشت موی طبیعی روش کاشت مو fut نیز می باشد. و اغلب اوقات به این نوع روش از کاشت مو روش نواری نیز گفته می شود. کاشت مو روش های مختلفی دارد که روشهایی از جمله: fit , fut , bhd هستند که پایه اصلی کاشت مو روشهای fut , fit  نیز می باشد.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

روش کاشت مو fut

در روش fut برش از پشت سر انجام می شود که ممکن هست به طول دوازده تا چهارده سانت و به عرض یک تا دو سانت نیز باشد و محل برش توسط متخصصان بخیه می شود. این برش زیر میکروسکوپ به صورت قطعات کوچک از هم جدا می شود که به آن اسلیور می گویند و این قطعات کوچک توسط تکنسین های کات کار گرافتها از آن جدا می شود و موها در می آید. گرافت ها واحد های کوچکی حاوی یک تا چهار تار مو هستند.

بعد از انجام عمل fut سر بیمار به مدت یک روز پانسمان می شود. ده تا دوازده روز بعد از انجام عمل دلمه های روی سر در حال ریختن است. یک ماه بعد از عمل کل دلمه ها و موهای کاشته شده شما ریخته و ظاهر شما کاملا همانند قبل از عمل می شود.

و به مدت زمان سه تا چهار ما بعد از انجام fut موهای کاشته شده حالت ظریف و کرکی دارند. و بعداز بازه زمانی ده ماه تا یک سال بعد از انجام عمل موها کاملا رشد کرده ضخامت و تراکم واقعی دارند.

FUT

FUT

کاشت مو fut یا fit

 در روش fit مو را از پشت سر دانه دانه بر می دارند و مو پانچ می شود که روش خوبی نیست و امروزه بسیار تبلیغ می شود و این نوع روش بیشتر به عنوان مکمل استفاده می شود و در ابتدا از روش fut  استفاده شود.

آنچه در کاشت مو بسیار اهمیت دارد چیدمان آن هست. مو باید به صورت پر تراکم از جلوی سر شروع شود و همین طور تراکم آن کمتر شود. خواب مو هم خیلی مو هست در جلوی سر مو باید به سمت بالا باشد و در قسمت شقیقه ها باید خواب به سمت چپ یا راست باشد چون خواب مو سبب می شود تا مو را به هر سمت که فرد بخواهد قرار دهد و در جلوی سر باید مو به صورت تکی کاشته شود و از گرافتی استفاده شود که به صورت تکی باشد چون ما گرافت های داریم که به صورت چند تار مو هستند. گرافت های که به صورت چند تار مو هستند آن ها را می توان در پشت سر هم کاشت.

در روش fit قطعا باید به عنوان روش مکمل استفاده شود و ایرادی که دارد ممکن هست بانک مو خراب شود. در این نوع روش بین هر سه یا چهار گرافت قطعا یک نوع گرافت از بین می رود چون معلوم نیست آن گرافتی را که بر می دارند ریشه آن به کدام سمت هست و حتما نباید ریشه آن در زیرش قرار گرفته باشد ممکن هست ریشه آن به سمت چپ یا راست باشد و گرافت ها همانند درخت می مانند. در fit به صورت کور مو را می کارند و ممکن هست ریشه به سمت مخالف آن قرار گرفته باشد و ریشه آن قطع می شود و آن گرافتی که کاشت می شود ضعیف می شود و یا اینکه کاشت خوبی صورت نمی گیرد. روش fit به عنوان روش مکمل برای بیمارانی که بانک موی fut آن ها کفایت نمی کند روش خوبی است.

کاشت مو FUT

کاشت مو FUT

روش دیگری داریم به عنوان bhd در این روش مو از بدن برداشته می شود و بیمارانی که بانک خوبی ندارند و روش fit , fut را انجام داده اند می شود از بدنشان مو برداشت و این روش هم روش خوبی نیست چون از آن قسمت های که مو برداشت می شود پوست همانند پوست مرغ می شود و جای فولیکول های مو بر روی پوست بدن معلوم می شود و از این نوع روش هم می تواند به عنوان روش مکمل استفاده کرد و روش لیزری برای کاشت مو وجود ندارد.

تکنسین های که این کار را انجام می دهند هم نیز مهم هست که افراد به چه کسانی مراجعه کنند.

آنچه در کاشت مو مهم هست کنترل درد هست. در عمل کاشت مو بیمار را در حالت خواب آلودگی قرار می دهند تا درد را احساس نکند.

بهترین روش کاشت مو

Fit روشی که به صورت قطعه ای برداشت می شود ولی fut یک نوع روش جراحی هست. روش اصلی برداشت و کاشت مو روش  fut هست و روش fit یک نوع روش کمکی نیز می باشد و هر دو روش اسکار دارد.

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

پاسخ

18 + 4 =