کاشت ابرو

کاشت ابرو

آیا برای کاشت ابرو لازم است که ابرو ها به طور کامل تراشیده شود؟ مراقبت بعد از کاشت ابرو چگونه است ؟

در طول زندگی هر فردی موهای ابرو به دلیل مختلفی مورد آسیب قرار می گیرد مخصوصاً خانم هایی که اصلاح ابرو انجام می دهند یا رنگ به صورت متعدد انجام می دهند و باعث می شود موهای ابرو آسیب ببیند .در طول زمان موهای ابرو کم پشت شود یا اینکه ممکن است فرد به دلایلی مانند شکستگی یا سوختگی ابروهایش را از دست بدهد برای اصلاح این موضوع روش های مختلفی است مانند تاتو کردن در ناحیه ابرو یا استفاده از روش های جدید تر می توان استفاده کرد ولی یکی از راه های بسیار طبیعی و زیبا که این نقص را در ناحیه صورت اصلاح  کرد  کاشت ابرو  برای طراحی جدیدی از ابرو در صورت فرد است .برای این موضوع از موهای خود فرد در ناحیه پشت سر استفاده می شود .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

کاشت ابرو چگونه انجام می شود ؟

کاشت موی طبیعی  برای ابرو از انتقال گرافت ها از پشت سر به ناحیه ی ابرو استفاده می شود این کار باید توسط تیم پزشکی انجام شود و تحت نظارت پزشک باشد در این روش یک نوار باریک از ناحیه پشت سر شما استفاده می شود و مو ها رو دونه دونه در ابرو می کارند این روش نیاز به بیهوشی ندارد و فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود برای انجام این روش نیازی به تراشیدن ابروهای شما نیست و به وسیله ی کاشت ابرو می توانیم ابرویی زیبا در ناحیه ی صورت طراحی کنیم و این موها رو در ناحیه ی طراحی شده قرار دهیم .

کاشت ابرو

کاشت ابرو

طراحی  ابرو در کاشت ابرو چگونه است ؟

طراحی ابرو به راحتی قابل انجام است علاوه بر اینکه مو  در داخل ابروهای طبیعی شما کاشته می شود اطرافش قابل کاشت است و طرح جدیدی از ابرو که متناسب با صورت شما باشد مشاهده می شود.

رشد موهای کاشته شده ابرو چگونه است ؟

موهایی که کاشته می شود قابل رشد است بعد از مدتی خواهید دید موهایی که از پشت سر گرفته شده  و در ناحیه ابرو کاشته شده ، رشد بیشتری دارد اما به مرور زمان  رشدش همانند رشد ابرو می شود و تنها کاری که باید انجام دهید قیچی کردن موهای ابرو است.

کاشت ابرو نیاز به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی به راحتی قابل انجام است و عملی است که حدود ۶ الی ۸ ساعت زمان می برد و شما بعد از استراحت کوتاه به راحتی می توانید به زندگی روزمره خود برگردید

کاشت ابرو

کاشت ابرو

آیا در ناحیه ای که کاشت ابرو صورت می گیرد زخم ها مشخص است ؟

باید گفت که این طور نیست به دلیل اینکه کار بسیار  ظریف و با دقت انجام می شود و زخم واضحی در ناحیه ی صورت شما دیده نمی شود .

مراقبت بعد از کاشت ابرو

  • از آسیب فیزیکی در ابروی کاشت شده به شدت مراقبت کنید
  • از دست زدن به ناحیه ی کاشت ابرو  خودداری کنید.
  • تا مدتی از رنگ کردن موهای ابروی خود خودداری کنید تا موهای کاشت شده در بستر مناسب قرار بگیرند .

بهترین کاشت ابرو در تهران

اجرای فرآیند کاشت ابرو بسیار مهم است که باید توسط یک تیم متبحر انجام شود به دلیل اینکه خواب موهای ابرو باید کامل در نظر گرفته شود و موهایی که در این ناحیه کاشته می شود متناسب با خواب موهای طبیعی خود شما باشد اگر نه هنگام رشد نمای ظاهری بدی خواهد داشت و ممکن است برای شما آزار دهنده باشد.

کاشت مو طبیعی  برای ابرو برای چه افرادی توصیه می شود ؟

  • کسانی که ابروهای کم پشتی دارند
  • کسانی که ریزش ابرو دارند
  • کسانی که شکستگی ابرو دارند
  • کسانی که دارای شکستگی ابرو هستند
  • افرادی که دوست دارند فرمت ابروهایشان تغییر پیدا کند .

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

کاشت مو طبیعی

کاشت مو با FUT

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

2 × 3 =