کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو برای خانم هایی که تمایل دارند دم  ابروهایشان را بالا ببرند بسیار مناسب است . برای انجام این کار متاسفانه از روش لیفتینگ و یا تاتو استفاده می کنند که روش  لیفت برگشت پذیر است و تاتو آسیب دائمی به ناحیه ابرو می زند .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود جهت تماس با این مرکز زیبایی آلفا می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

نگرش بد در مورد کاشت ابرو

پیوند موی ابرو برای بالا بردن دم ابرو و یا لابه لای ابرو می تواند فوق العاده زیبا باشد.البته متاسفانه نگرش خوبی راجب پیوند ابرو در ایران نیست زیرا برخی از خانم ها برای کاشت ابرو اقدام کردند و کاشت مصنوعی رو شاهد بودند یا طریقه ی کاشت ابرو در زاویه مناسب کاشته نشده است برای مثال چند مو را در یک منفذ قرار دادند و باعث شده که تصاویر زشتی را ایجاد کند که خیلی می تواند مشکل ساز باشد ما می توانیم به جرعت بگوییم که اگر در کلینیک یا مراکز کاشت ابرویی بروید که تجربه ی این کار را به صورت کامل داشته باشند با همچین مشکلی مواجه نخواهید شد زیرا خواب ابرو بسیار بسیار خاص است زیرا زاویه بسیار حاده است و هر موی ابرو با موی کناریش زاویه متفاوت دارد حتی اگر شما بخواهید ابرو را نقاشی کنید خواهید دید که نقاشی کردن ابرو کار آسانی نیست به همین دلیل باید این منافذی که ایجاد می شود توسط یک پزشک بسیار متبحر که تمام این موارد و مدل خوابش را دونه به دونه می داند انجام شود و داخل هر منفذ یک یا حداکثر ۲ مو بگذارد  تا حالت غیر طبیعی پیدا نکند. شما تصور کنید که یک درختی که کج بخواهد از زمین بیرون بیاید اگر قطرش را دو برابر کنید امکان دارد سه متر رشد کند و سرش افت نکند اما اگر قطرش را نصف کنید امکان دارد با ۵۰ سانت رشد سرش افت کند این حالت در کاشت مو و در کاشت ابرو وجود دارد اگر زاویه موی شما درست گذاشته نشود و در یک منفذ سه الی چهار تا مو گذاشته شود این مو بد رشد خواهد کرد .

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

چه افرادی کاندیدای کاشت ابرو هستند ؟

کاشت ابروعمل رایجی است چه خط بخیه داخل ابرو باشد و یا چه قسمتی از موهای ابرو ریزش داشته باشد که کاشت انجام می شود کاشت ابرو برای پر پشت کردن ابرو و یا برای فرم ابرو مناسب نیست ابرویی که کاشته می شود همیشه نسبت به ابروی طبیعی یک فرد نرمال دارای کیفیت پایین تری هست فقط بهتر است زمانی که مو در در ناحیه ابرو وجود ندارد کاشت انجام می دهید و باید این مساله را بدانید که ابرویی که کاشته می شود نسبت به ابروی طبیعی کیفیت پایین تری دارد ولی بهتر از ابرو نداشتن و مداد کشیدن و تاتو است.

بانک مو ابرو کجاست؟

معمولاً از ناحیه سر مخصوصاً قسمت هایی که موهای نازک تری دارد استفاده می شود .

رشد مو ابرو کاشت شده چگونه است ؟

در اوایل رشد موی زیادی دارد که باید در صورت زیاد با قیچی کوتاه کرد اما بعد از مدتی این رشد هم کم می شود و مانند موی ابرو می شود.

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

17 + 8 =