واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

در این مقاله سعی داریم تا تمامی اطلاعات در خصوص هزینه واژینوپلاستی، عمل واژینوپلاستی و عوارض واژینوپلاستی را به شما ارائه دهیم.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

با زیبا سازی ناحیه تناسلی به واسطه واژینوپلاستی، می توان زندگی جنسی را بهتر کرد و متعاقب آن زندگی زناشویی و خانوادگی مستحکم داشت.

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی یا جراحی زیبایی واژن به هر پروسه و فرآیندی گفته می شود که بر روی واژن انجام می شود. در واقع به حذف قسمت های اضافی و شل واژن و سفت کردن و تنگ کردن ماهیچه های داخلی کانال واژن نیز گفته می شود.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی

واژینوپلاستی می تواند با عمل تنگ کردن دهانه واژن همراه باشند. خیلی از خانم ها بعد از زایمان و فارغ شدن با گشادی و شل شدن کانال دهانه واژن مواجه می شوند. که این موضوع با کش آمدن و کشیده شدن ماهیچه های دیواره واژن و ایجاد ترک ها و کشیده شدن پوست شکم همراه هست.

در این عمل قسمت لب های واژن از بیرون و قسمت دیواره ها از درون تحت عمل جراحی قرار می گیرد. این عمل تنها برای زیبایی نیست بلکه برای سلامت واژن انجام می شود.

دوره نقاهت واژینوپلاستی

دوره نقاهت واژینوپلاستی بسیار کوتاه بوده و پس از انجام عمل جراحی چند ساعتی در بیمارستان تحت مراقبت قرار می گیرید . پس از ویزیت مجدد دکتر می توانید مرخص شوید و بهبود کامل بعد از ۳ هفته تا ۱ ماه می باشد.

عوارض واژینوپلاستی

در واژینوپلاستی از جمله عوارض جانبی که ممکن هست در برخی از افراد ظاهر می شود و بعد از مدت کوتاه یک تا دو هفته از بین می رود عبارتنداز:

  • کبودی
  • ورم
  • احساس درد

هزینه عمل واژینوپلاستی

تعیین هزینه درمان واژینوپلاستی، بعد از بررسی های لازم توسط متخصص و شرایط بیمار مشخص می شود.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

افراد تحت درمان بعد از انجام عمل جراحی از برقراری رابطه جنسی تا مدت شش هفته و استفاده از تامپون خودداری نمایند.

آیا عمل واژینوپلاستی خطر دارد؟

اگر این نوع عمل های زیبایی را تحت نظر متخصص زنان انجام دهید بسیار کم خطر و بدون ریسک می باشد و به طور معمول خطر انجام این گونه جراحی ها نسبت به عمل سزارین بسیار کمتر است.

از جمله خطرات عمل جراحی واژینوپلاستی که ظرف مدت زمان کوتاهی برطرف می شود عبارتنداز:

  • عفونت
  • خون ریزی
  • لخته های خونی
  • زخم های کوچک

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

تنگ کردن واژن

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

پاسخ

نوزده − شش =