هزینه جراحی چانه

هزینه جراحی چانه

آیا می دانید هزینه جراحی چانه چقدر است ؟جراحی چانه به چه منظوری انجام می شود ؟ آیا جراحی چانه صرفاً برای زیبایی صورت انجام می شود ؟

جراحی چانه یک روش جراحی برای تغییر چانه یا حجم دهی چانه است که به منظور زیبایی بیشتر صورت و از بین رفتن برخی ناهنجاری ها صورت می گیرد.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

جراحی پلاستیک و سایر روش های دیگر، اغلب می توانند بر روی خط فک پایین و چانه انجام شوند تا نسبت به صورت بهبود یابد و به اعتماد به نفس فرد کمک بسیاری می کنند. این نوع مداخلات اغلب توسط جراحان پلاستیکی تایید شده توسط هیئت مدیره برای بهبود هماهنگی ویژگی های صورت و بهبود تعادل چانه / فک / شکم / پیشانی پیشنهاد شده است.

گاهی اوقات نیاز است که در یک جراحی استخوان از یک محل به محل دیگر انتقال دهیم و یا از ایمپلنت های سیلکونی شکل می توان استفاده کرد تا جراح بتواند دستش در جراحی چانه باز تر باشد . زمانی که نیاز باشد کاهش چانه صورت بگیرد می توان از استخوان برای کاهش چانه استفاده کرد . علاوه بر این، تغییرات در فک بالا و یا پایین را می توان برای بهبود دینامیک جویدن و انسداد توصیه کرد یا اینکه چگونه دندان ها با یکدیگر هماهنگ می شوند. این عملیات می تواند ساده ویا بسیار پیچیده باشد.

هزینه جراحی چانه

هزینه جراحی چانه

اغلب جراح پلاستیک ممکن است عمل جراحی چانه را برای بیمار که دارای رینوپلاستی است توصیه کند تا نسبت های چهره ای بهتر را به دست آورد، در بعضی مواقع فرد بعد از جراحی بینی برای زیبایی بیشتر صورت تصمیم می گیرد که به چانه خود فرم  دهد ( در صورت کوچک بودن چانه پروتز چانه و در صورت بزرگ بودن یا جلو بودن به جای اصلی خود برگردانده شود ) و یا در بعضی مواقع فرد بعد از فرم دهی به چانه خود به این نتیجه می رسد که دیگر نیازی به جراحی بینی نیست زیرا اجزاء صورت به همانگی مطلوبی خواهند رسید .
علاوه بر این، با پیشرفت های اخیر در تکنولوژی و پس از به دست آوردن رضایت آگاهانه پس از بررسی تمام گزینه ها، خطرات و مزایای، جراح پلاستیک شما ممکن است از استفاده از ماده پرکننده ژل تایید شده FDA به عنوان جایگزین برای فراهم آوردن تقویت ناحیه چانه که ممکن است طول بکشد برای مدت کوتاهی استفاده کند

هزینه جراحی چانه

هزینه جراحی چانه

هزینه جراحی چانه چیست؟

هزینه جراحی چانه می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. هزینه معمولاً بر حسب  بیهوشی، امکانات اتاق عمل یا سایر هزینه ها محاسبه می شود. هزینه جراح بر اساس تجربه او، نوع روش استفاده شده خواهد بود.
هزینه های جراحی چانه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • هزینه بیهوشی
  • هزینه مرکز جراحی
  • آزمایش های پزشکی
  • داروهای تجویز شده توسط پزشک
  • هزینه جراح

توجه داشته باشید که انتخاب جراح چانه بسیار مهم است و انتخاب یک جراح مناسب می تواند در نوع جراحی شما بسیار موثر باشد ، همان طور که می دانید هر نوع جراحی عوارض های خاص خود را دارد ولی شما می توانید با انتخاب بهترین جراح چانه این عوارض را به حداقل برسانید .

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

جراحی فک

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

19 − دوازده =