میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

آیا می دانید میکرونیدلینگ برای چه افرادی مناسب است و چه افرادی نباید میکرونیدلینگ انجام دهند در این مقاله می خواهیم به طور کامل در مورد میکرونیدلینگ صحبت کنیم .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

میکرونیدلینگ یک روش جوانسازی پوست است برای پوست های آسیب دیده که در واقع نوعی تحریک مکانیکال بر روی پوست های آسیب دیده و بافت های آسیب دیده است در واقع خیلی قوی تر از میکرودرم عمل می کند .

طی فرآیند میکرونیدلینگ در واقع ما سوزن هایی را وارد لایه درم و اپیدرم می کنیم که کانال های ریز و سوراخ های ریزی را ایجاد می کنیم که زخمی که از این سوراخ ها ایجاد می شود در واقع باعث تحریک کلاژن سازی و الاستین و آزاد کردن فیبروپلاست ها است .

نحوه انجام میکرونیدلینگ

با ۶ سوزن دریک کارتریج وارد پوست بیمار می کنیم در واقع باید یک شبنم خونی روی پوست ایجاد کنیم این به دلیل این است که ما داریم درم را سوراخ می کنیم  و در واقع آسیبی به پوست ایجاد نمی شود فقط تحریک کلاژن سازی انجام می شود .

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

انواع میکرونیدلینگ

دو نوع میکرونیدلینگ داریم که عبارتست از میکرونیدلینگ سطحی و عمقی .

میکرونیدلینگ سطحی برای جوانسازی اولیه است وعمق نفوز نیم میلیمتر را وارد می شود و بر روی درم تاثیر می گذارد .میکرونیدلینگ عمقی از نیم میلیمتر تا سه میلیمتر رو شامل می شود و این که در لایه زیرین یا درم است که وارد می شود و برای درمان های اسکار و استریا و جوانسازی ، جای جوش عمقی که به صورت حفره یا سوراخ روی پوست بیمار ایجاد می شود.

در ابتدای کار باید حتماً با استفاده از کرم های بی حس کننده ، پوست بیمار را بی حس کنیم تا در زمان انجام میکرونیدلینگ بیمار احساس درد نکند توجه کنید حتماً باید پزشک از دستکش استریل استفاده کند به دلیل اینکه حفره ها باز است .

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

چه افرادی نباید میکرونیدلینگ انجام دهند ؟

  • افرادی که به موارد مصرفی استفاده در میکرونیدلینگ آلرژی دارند
  • بیماران دیابتی
  • بیماری صرع
  • بیماری هموفیلی

عملکرد میکرونیدلینگ به شکلی است که روی منافذ باز تاثیر می گذارد ، جای جوشی که خیلی عمیق شده و با سوزنی که وارد پوست می شود می تواند باعث تحریک کلاژن ها شود و تاثیر گذار باشد.خوشبختانه میکرونیدلینگ در مرکز زیبایی آلفا به بهترین شکل انجام می شود .

توصیه مهم در میکرونیدلینگ

افرادی که جراحی های زیبایی داشته اند بهتر است تا یک سال میکرونیدلینگ انجام ندهند همچنین افرادی که از لیز های تهاجمی استفاده می کنند برای لیزر درمانی حتماَ لازم است یک هفته از میکرونیدلینگ گذشته باشد.

عوارض میکرونیدلینگ

  • التهاب و قرمزی
  • تورم

این عوارض کوتاه مدت است و ظرف مدت ۷۲ ساعت به طور کامل برطرف می شود و لازم است برای بهبودی سریع تر مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ را به خوبی انجام دهید.

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

تزریق چربی به صورت

تزریق بوتاکس

میکرودرم

لیفت صورت با RF

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

پاسخ

18 − 16 =