لیپوساکشن

لیپوساکشن

آیا هر فردی می تواند از روش لیپوساکشن برای پیکر تراشی استفاده کند ؟ براستی لیپوساکشن برای چه افرادی مناسب است ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد عملکرد لیپوساکشن به صورت مختصر توضیح دهیم .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

لیپوساکشن چیست ؟

ساکشن و یا لیپوساکشن یکی از روش های شایعی است که امروزه برای کاهش حجم و پیکر تراشی و ایجاد یک ظاهر بهتر در شکم ، ران و پهلوها استفاده می شود .بهتر است بدانید روش لیپوساکشن درمان چاقی نیست یعنی فردی که چاقی مفرط دارد درمان این افراد لیپوساکشن نیست این افراد باید از روش های دیگری استفاده کنند مانند رژیم غذایی ، ورزش کردن و یا روش های دیگر .

بعضی مواقع این افزایش چربی با افزایش پوست بر آن ناحیه همراه است برای مثال خانم هایی که حامله شدن و یا خانم هایی که چندین بار چاق و لاغر شده اند این افراد امکان دارد پوستشان دچار کشش و شل شدن شده باشد و علاوه بر تجمع موضعی که دارند به این افراد هم می گوییم که لیپوساکشن به تنهایی کافی نیست زیرا چربی را می توان به راحتی کشید اما پوست اضافه باقی می ماند .

لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن برای چه افرادی مناسب است ؟

  • افرادی که دارای چربی موضعی دارند
  • وزن قابل قبولی دارند
  • دارای پوست اضافه نباشند

تجمع چربی در خانم ها و آقایان متفاوت است در آقایان تجمع شکم بیشتر در قسمت مرکزی و بالای شکم وجود دارد و این چربی ها بیشتر چربی های داخل شکمی است به همین دلیل در آقایانی که شکم های برجسته ای دارند شاید لیپوساکشن نتوانیم برایشان انجام دهیم و مجبور شویم روش دیگری را برایشان استفاده کنیم زیرا چربی های آن ها داخل شکمی است و با لیپوساکشن فقط می توان چربی های زیر پوست را بیرون کشید.

در خانم ها بیشتر چربی ها در پهلو و پایین شکم است و یا بیشتر در قسمت ران و … که در صورت بررسی می توان از روش لیپوساکشن برایشان استفاده کرد .

لیپوساکشن

لیپوساکشن

انجام لیپوساکشن به چه صورت است ؟

می تواند به صورت سرپایی باشد می تواند به صورت بستری باشد و بسته به حجمی که چربی تخلیه می شود روش آن انتخاب می شود .

قبل از جراحی مایعی به بدن بیمار تزریق می شود تا مایع به داخل بدن نفوز کند و این مایع به داخل فضاهای چربی می رود و باعث می شود که چربی ها به راحتی کنده شوند از مزایای تزریق مایع این است که میزان خونریزی و دفع خون خیلی کمتر است و در اکثر مواقع ما نیاز به تزریق خون پیدا نمی کنیم .

روش های مختلف برای تخلیه چربی

  • تزریق مایع
  • به وسیله ی لوله هایی که از طریق سوراخ های کوچک در قسمت های مختلف بدن وارد بدن می کنیم و از طریق این لوله ها چربی را تخلیه می کنیم .
  • دستگاههای مختلفی است که می تواند به تزریق چربی کمک کند که شایع ترین دستگاه ، لیپوساکشن است که با حرکات دست برای تخلیه چربی استفاده می شود .
  • دیگر روش های لاغری استفاده از روش های لیپوماتیک و لیپولیز است که همانند لیپوساکشن است با تغییرات در سر لوله به پزشک این امکان را می دهد که می تواند با حرکات سریع تر و بیشتری برای تخلیه چربی اقدام کند و این حرکات ظریف برای تخلیه چربی راحت تر عمل می کند .

توجه داشته باشید بعد از لیپوساکشن در صورتی که پوست اضافه باقی مانده کم باشد به حالت اول خود برمی گردد در صورتی که زیاد باشد بهتر است این افراد از روش دیگری استفاده کنند .

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

جراحی فک

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

هفده − پانزده =