سابسیژن صورت

سابسیژن صورت

سابسیژن از دو کلمه تشکیل شده که ساب به معنای زیر و سیژن به معنای برش .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود جهت تماس با این مرکز زیبایی آلفا می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

انجام سابسیژن در گذشته

دراوایل سابسیژن صورت  با تیغ نوکور انجام می شد . تیغ نوکور شبیه سر نیزه بود و بافت زیر پوست را به صورت کامل برش می داد و تورم و کبودی شدید ایجاد می شد وخیلی از  بیماران از این تورم بسیار شکایت می کردند و از این که کبودی درمحل اطراف درمان ایجاد می شد احساس خوبی نداشتند .

سابسیژن در حال حاضر

برای اسکار های عمیق بهترین درمان سابسیژن است تکنیک درمان در سابسیژن متقاوت است تیغ نوکور و روشهای تهاجمی تر تقریباً داره یواش یواش منسوخ می شود و جای گزین آن کندرلا است ، کندرلا ابزاری است که شبیه یک سوزن است و نوک آن تیز نیست و با قطرهای مختلفی در نقاط مختلفی از صورت مورد استفاده می شود.امتیاز کندرلا این است که اگر به عضو مهمی در زیر پوست برخورد کند مثلاً به یک سرخرگ یا عصب برسد خیلی راحت از کنار اون عبور می کند و هیچ گونه آسیبی به عصب نمی رساند.درمان های زیادی با کندرلا انجام دادیم وخیلی مناسب برای جای جوش های عمیق است .

سابسیژن صورت

سابسیژن صورت

 بهترین درمان در جای جوش

بهتر است درمان ترکیبی انجام شود یعنی سابسیژن با درمان دیگر مانند لیزرفرکشنال ، میکرونیدلینگ قابل انجام دادن است به دلیل این که اسکار های جای جوش ترکیبی است برای همین بهتر است درمان ترکیبی انجام شود و درنهایت شما شاهد نتایج بسیار عالی خواهید شد .

هزینه سابسیژن

هزینه سابسیژن بستگی به تعداد جلسات برای هر دوره درمانی دارد بهتر است برای معاینه به کلینیک زیبایی آلفا مراجعه کنید تا بعد از معاینه از قیمت دقیق اطلاع پیدا کنید.

اقدامات بعد از سابسیژن

  • از پماد های ترمیم کننده به صورت مرتب استفاده کنید
  • به هیچ وجه ناحیه مورد نظر رو دستکاری نکنید به دلیل این که منافذ باز است دچار عفونت نشود .
  • سعی کنید جلسات را پشت سر هم ادامه دهید تا نتایج درمان رضایت بخش باشد.

نتایج درمان جای جوش

همان گونه که گفته شد درمان جای جوش باید با روش های ترکیبی انجام شود در صورتی که  جای جوش عمیق باشد حدود ۳ الی ۴ جلسه سابسیژن نیاز است و شما بعد از ۴ ماه می توانید نتایج درمان را مشاهده کنید .

پاسخ

18 + هجده =