جوانسازی صورت

جوانسازی صورت

جوانسازی صورت یکی از روش هایی است که امروزه در میان افراد رایج شده است همان گونه که می دانید عوامل مختلفی در پیری زود رس تاثیر گذار است مانند قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب ، افزایش سن ، استفاده از لوازم آرایشی و ….. ما در این مقاله می خواهیم شما را با روش های مختلف جوانسازی صورت آشنا کنیم .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود جهت تماس با این مرکز زیبایی آلفا می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

کرم های آبرسان پوست

بهتر است برای جلوگیری از چروکیده شدن پوست از کرم هایی استفاده کنید که خاصیت آبرسانی به لایه های پوست را داشته باشد.

میکرودم

میکرودرم یکی از روش های جوانسازی صورت است و لازم است هر فردی برای این که پوستی همیشه شاداب داشته باشد هر چند ماه یک بار میکرودرم انجام دهد عملکرد میکرودرم به این صورت است که لایه برداری سطحی بر روی پوست انجام می دهد و شما دارای پوستی شفاف و شاداب خواهید شد .

جوانسازی صورت

جوانسازی صورت

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ همانند میکرودم موجب لایه برداری و جوانسازی صورت می شود و برای لایه های آسیب دیده عمیق تر مورد استفاده قرار می گیرد مانند جای جوش و زخم ها و لکه های عمیق تر .

هایفوتراپی

هایفوتراپی از روش های جوانسازی پوست است که باعث می شود هر گونه چین و چروک عمیق از بین برود و مناسب برای افرادی است که دارای پوست ها شل و آویزان هستند و شما با انجام یک جلسه هایفوتراپی می توانید شاهد نتایج بسیار عالی باشید.

لیزر فرکشنال

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست محسوب می شود و مناسب برای افرادی است که تمایل دارند صورت آن ها سفت و لیفت داده شود.

جوانسازی صورت

جوانسازی صورت

مزوتراپی

مزوتراپی از روش های تزریق برای جوانسازی پوست است مزوتراپی کاربردهای مختلفی دارد مناسب برای جوانسازی صورت ، درمان سیاهی دور چشم ، درمان ریزش مو ، لاغری با مزوتراپی و ….عملکرد مزوتراپی به این صورت است که هرگونه مواد مغذی و ویتامینی که پوست نیاز دارد به صورت مستقیم به محل مورد نظر تزریق می شود.

بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش های جوانسازی صورت است که برای چروک هایی که در ناحیه پیشانی و زیر چشم به وجود آمده استفاده می شود .

به طور کلی روشهای مختلفی برای جوانسازی صورت وجود دارد و این پزشک است که تشخیص می دهد شما از چه روشی برای جوانسازی صورت استفاده کنید.

پاسخ

11 − 8 =