جراحی چانه

جراحی چانه

جراحی چانه چه تاثیری در زیبایی صورت دارد ؟ آیا با جراحی چانه می توانیم به زیبایی دلخواه صورت برسیم ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که جراحی چانه با اینکه در یک سوم پایینی صورت است و هم از لحاظ عرض و هم از لحاظ برجستگی صورت قابل مشاهده است  و تغییرات آن اثر چشمگیری دارد.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

با اینکه جراحی چانه جز جراحی های ساده با عوارض بسیار کم محسوب می شود اما کاراکتر صورت را عوض می کند، همین طور جراحی گونه هم که در ناحیه وسط صورت قرار دارد هم از لحاظ برجستگی و فرم صورت همین تغییرات رو می تواند ایجاد کند .بنابراین جراحی همزمان با هم (جراحی چانه و گونه ) می تواند در مواردی ابعاد واندازه صورت رو عوض کند .نتایج این نوع جراحی بسیار چشمگیر است به گونه ای که  شخص بعد از جراحی امکان دارد شناخته نشود .

جراحی چانه

جراحی چانه

ایمپلنت چانه برای چه افرادی مناسب است ؟

  • ایمپلنت چانه مناسب برای افرادی است که دارای بینی های برجسته ای دارند در بسیاری موارد دیده شده که فرد بعد از جراحی چانه دیگر نیازی به جراحی بینی نداشته است .
  • افرادی که چانه های بیش از حد کوچک دارند .
  • افرادی که فرم صورت آن ها به گونه ای است که تمایل دارند به صورت بیضی در بیاید .

بهتر است توجه داشته باشید برای زیبایی بیشتر صورت نیاز است که قبل از هر اقدامی از پزشک خود مشاوره بگیرید و افرادی که تمایل دارند جراحی بینی با جراحی چانه همزمان انجام بدهند هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کند و حتی بهتر است زیرا پزشک بعد ازبرسی های لازم اندازه چانه با بینی را معین می کند به گونه ای که باعث زیبایی بیشتر صورت شود

جراحی چانه

جراحی چانه

عوارض جراحی چانه

بعد از هر جراحی عوارض های کوتاه مدت وجود خواهد داشت که عبارتست از :

  • داشتن کبودی و تورم بعد از جراحی کاملاً طبیعی بوده که بعد از مدت کوتاهی به طور کامل از بین خواهد رفت .
  • به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی امکان دارد بعد از جراحی چانه عوارض هایی ایجاد شود که بر روی تنفس بیمار تاثیر بگذارد.
  • تنظیم نادرست ایمپلنت که این مورد در مواقعی امکان دارد روی دهد که جراح تجربه ی کافی از جراحی چانه نداشته باشد برای جلوگیری از مورد بهتر است در انتخاب پزشک خود توجه لازم را داشته باشید .
  • سوزش بسیار کم بعد از جراحی چانه

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

جراحی فک

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

بیست − بیست =