جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

لابیا قسمتی از دستگاه تناسلی است که در قسمت داخل قرار گرفته و معمولاً در بعضی از افراد در حالت بلند و تیره است  و ممکن است نا قرینه باشد که در این هنگام فرد احساس ناراحتی می کند و از لحاظ شکل ظاهری احساس خوبی ندارد و به هنگام روابط جنسی اذیت می شوند.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

بهترین روش درمانی، جراحی لابیاپلاستی است که در این نوع جراحی تمامی قسمت های بلند و تیره و ناقرینگی لابیا ، کاملاً اصلاح می شود و قسمتی که با تمایلات و با احساسات ارتباط دارد به هیچ عنوان دست زده نمی شود و پوست های شل شده که امکان دارد بلند شده باشد و افزایش سایز پیدا کرده باشد اصلاح می شود و لیفت داده می شود تمامی قسمت های بلند و چروک برداشته می شود و در بعضی مواقع نیاز به کوتاهی دارد و معمولاً نیم سانت الی یک سانت از قسمت بالا نگه داشته می شود و در این حالت به یک شکل شکیل و مطلوب تبدیل می شود .

تزریق چربی به واژن

نوعی دیگه جراحی زیبایی واژن تزریق چربی است در بعضی مواقع نیاز است به لبهای کناره چربی تزریق کنیم که چربی لازم از شکم گرفته می شود و به دو طرف تزریق می شود باعث می شود لب های بزرگ برداشته شود و لبیا به سمت داخل برود تا  لبه های کوچک دیده نشوند و به وسیله ی لبه های بزرگ تر پوشانده شوند .

پرینورافی

پرینورافی ،نوعی دیگراز جراحی زیبایی واژن است که معمولاً افرادی که به دلایل مختلف از جمله زایمان طبیعی ، قطر کانال زایمانی افزایش پیدا کرده یا بزرگ شده باشد می توان با جراحی پرینورافی این کانال رو جمع کرد و به حالت مطلوب برسانیم.

نکته ی مهم این است که جراحی لابیاپلاستی ، پرینورافی و تزریق چربی را می توانیم در یک جلسه انجام دهیم . می توان این جراحی را با بیهوشی موضعی انجام دهیم و نیازی به بستری ندارد که ۶ ساعت  بعد از عمل می توانید از مرکز جراحی خارج شوید اما نکته ی مهم تر این است که عمل ترمیمی حدود ۴۰ روز بعد معمولاً انجام می شود و لازم است مراقبت های بعد از آن به خوبی انجام شود.

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

6 thoughts on “جراحی زیبایی واژن

 1. امیری - شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۸ ق.ظ

  سلام .آیا پس از جراحی های زیبایی واژن نیاز به استراحت است ؟

  پاسخ
  • alfaclinic - شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۳ ق.ظ

   سلام بیماران پس از گذشت مدت زمان کوتاهی می توانند تمامی فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند ، اما به بیماران عزیز توصیه می شود پس از گذشت مدت زمانی که پزشک تعیین نموده است به انجام مقاربت جنسی بپردازند

   پاسخ
 2. لیدا - شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۹ ق.ظ

  آیا در دوران شیردهی می توان جراحی زیبایی واژن را انجام داد ؟

  پاسخ
  • alfaclinic - شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۲ ق.ظ

   بله، مادران شیرده می توانند به انجام جراحی زیبایی واژن بپردازند، انجام این جراحی برای مادران شیرده هیچ منعی ندارد

   پاسخ
 3. سیمین - شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۰ ق.ظ

  سلام من خیلی ترسو هستم می خواستم بدونم جراحی های زیبایی با خونریزی و درد همراه است ؟

  پاسخ
  • alfaclinic - شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۱ ق.ظ

   سلام ، خیر، روش ها و تکنیک های جراحی زیبایی واژن که جدیدا ارائه شده است ، بدون هیچ گونه درد و خونریزی می باشد ، زمانی که شخص به انجام جراحی می باشد هیچ گونه درد و خونریزی را احساس نمی کند

   پاسخ

پاسخ

چهارده + 6 =