تزریق ژل

تزریق ژل

یکی از شایع ترین مواردی که امروزه بیشتر افراد از آن استقبال می کنند استفاده از ژل ها برای مصارف مختلف است که در بازار در مارک ها و برند های مختلفی به فروش می رسد و بهتر است مارک هایی تهیه شود که معتبر هستند و نتایج دراز مدت خوبی را برای فرد به همراه دارد و عوارضی را برای فرد به وجود نمی آورد . در واقع تزریق ژل و تزریق چربی بسیار مناسب برای افرادی است که تمایل دارند که با کمترین هزینه بیشترین تغییر در صورت و یا در بدن خود کنند.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود جهت تماس با این مرکز زیبایی آلفا می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

عوارض تزریق ژل

فیلرها عوارض بسیار کمی خواهند داشت اگر با رعایت کامل مسائل بهداشتی تزریق شوند . بهتر است فرد کاملاً آشنایی با نواحی تزریق به آناتومی ناحیه داشته باشد تا احیاناً اگر عوارضی ایجاد شد بلافاصله بتواند با این عوارض مقابله کند و راه های پیشگیری و درمان آن عوارض هم بداند.

تزریق ژل

تزریق ژل

اقدامات لازم قبل از تزریق ژل

خوبی این ژل ها این است که در مطب قابل تزریق است و با بی حسی های موضعی به راحتی فرد را بی درد می کنیم تا در زمان تزریق هیچ گونه ناراحتی نداشته باشد و بتواند به راحتی تحمل کند .

تزریق در نواحی صورت هر چند کار ساده ای به نظر می آید اما مانند هر نوع اقدامی در صورت یا بدن انجام می شود قبلش حتماً باید مستند سازی کافی صورت بگیرد توصیه می شود حتماً قبل از انجام تزریق ژل از بیمار عکس های قبل و بعد تهیه شود و بعد از بیمار سوال پرسید ه شود که آیا سابقه ی بیماری دارد یا خیر ؟ و آیا به ماده ی دارویی حساسیت دارد یا خیر ؟ به طور کل پزشک باید شرح بیمار را به طور کامل بداند تا مشکلی ایجاد نشود .

تزریق ژل

تزریق ژل

مراقبت بعد از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل لب از بیمار می خواهیم که مایعات فراوان بنوشد زیرا خاصیت این ژل ها این است که آب را به خودش جذب می کند از بیمار می خواهیم که بعد از تزریق هر گونه مشکلی ایجاد شد بلافاصله با پزشک تماس گرفته شود زیرا یکی از خطراتی که در تزریق ژل به روش نامناسب صورت می گیرد این است که امکان دارد انسداد عروق ایجاد شود و خطرات بعدی را به همراه داشته باشد به همین دلیل توصیه می شود که تزریق را در مرکز زیبایی معتبر انجام دهید و توصیه می شود که بیماری که بعد از تزریق درد دارد توصیه می شود که به هیچ عنوان از کمپرس سرد استفاده نکند زیرا کمپرس سرد خونرسانی را بیشتر دچار اختلال می کند و سریعاً به ما مراجعه کند .

پاسخ

6 + 13 =