تزریق مزوتراپی

تزریق مزوتراپی

مزوتراپی یکی از اعمال زیبایی پزشکی غیر تهاجمی است که بدون انجام عمل جراحی انجام می شود در مزوتراپی برخی داروها مانند ویتامین ها ، آنزیم ها ، مواد معدنی ، داروهای هورمونی یا فاکتورهای رشد یعنی همان مولکول های طبیعی با ساختار پروتئینی از طریق سوزن های بسیار ریز و در حجم بسیار کم به دفعات زیاد در بدن تزریق می شود مزوتراپی کاربردهای فراوانی دارد مثل از بین بردن لک ها ، چین و چروک های پوست ، لاغری ، کاهش درد ، درمان ریزش مو ، تقویت موها .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود جهت تماس با این مرکز زیبایی آلفا می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

تاریخچه مزوتراپی

مزوتراپی را نخستین بار فرانسوی ها در سال ۱۳۵۲ برای درمان ناشنوایی به کار بردند در آن زمان یک پزشک فرانسوی با تزریق دارو در اطراف گوش یک فرد ناشنوا سبب شد که این بیمار شنوا شود از آن تاریخ به بعد پزشکان از طریق مزوتراپی برای درمان برخی از مشکلات موضعی یا تسکین درد استفاده کردند تا این که در سال های اخیر مزوتراپی یکی از روش های موثر برای درمان مواردی مثل مشکلات پوستی صورت ، گردن ، پف چشم ، تیرگی و چروک دور چشم چاقی و درمان سلولیت و از بین بردن چروک ها و لکه های پوست و درمان ریزش مو همه گیر شده است.

تزریق مزوتراپی

تزریق مزوتراپی

کاربردهای مزوتراپی

 • از بین بردن سلولیت و چاقی موضعی
 • از بین بردن غبغب
 • مناسب برای افرادی است که تمایل ندارند اعمال جراحی مانند لیپوساکشن و … انجام دهند.نکته ی اساسی این است که مزوتراپی روش معجزه آسا برای کاهش وزن نیست زیرا در نهایت یک تاثیر محدود دارد و نباید انتظار زیادی از آن داشت .
 • درمان ریزش مو ،طبق نظر پزشک های متخصص نتیجه و عوارض مزوتراپی از فردی به فرد دیگری متفاوت است برای مثال درمان کم پشتی و ریزش مو از طریق مزوتراپی برای برخی با نظر مثبت همراه است اما برای برخی هم نتیجه ای نمی دهد به نظر می رسد که علل عمده ریزش مو در افراد مختلف کمبود مواد مغذی مناسب ، کاهش جریان خون به پوست سر و عدم تعادل هورمونی دراطراف فولیکول ها و تولید بیش از حد هورمون آندروژن است برای درمان کم پشتی و ریزش مو از طریق مزوتراپی با دوزهای مناسب برای بیمار تزریق صورت می گیرد.اگر دلیل ریزش مو هورمونی باشد مزوتراپی یک روش کمکی در کنار روش های کاشت مو و ترمیم مو می باشد.
  تزریق مزوتراپی

  تزریق مزوتراپی

 • درمان پف زیر چشم ، تیرگی زیر چشم ، غبغب و گلو یکی دیگر از کاربردهای مهم مزوتراپی کمک به پف زیر چشم و رفع غبغب است در این روش از یک سوزن بسیار ظریف که تا عمق ۲ تا ۴ میلیمتر پوست می رود استفاده میشود معمولاً ۴ یا ۵ جلسه زمان می برد که پف زیر چشم و غبغب درمان شود .تیرگی زیر چشم از دیگر مواردی است که با مزوتراپی طی چند جلسه به راحتی درمان صورت می گیرد.
 • برطرف کردن افتادگی پلک مزوتراپی روشی موثر برای پیشگیری و درمان افتادگی پلک است .
 • داشتن پوستی جوان و زیبا ، روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد مانند تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و مزوتراپی روش دیگری است که موجب جوانسازی پوست می شود.

پاسخ

15 − سیزده =