تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از شایع ترین روش هایی است که از آن به منظور از بین بردن چین های ناحیه صورت استفاده می شود بوتاکس در واقع سم یک باکتری است که سبب فلج عضلانی می شود تحقیقات مختلف و مصرف روزمره آن در تمام دنیا نشان داده است که مصرف مقادیر بسیار کم نوع A این سم به راحتی و بدون مشکل جدی می تواند از بین بردن چین و چروک ها کمک نماید بوتاکس به وسیله ی کمپانی های مختلف جدا سازی و خالص می شود ، کمپانی هایی که به نام های مختلف آن را به بازار عرضه می نمایند .

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود خوشبختانه یکی از تنها مرکز جراحی محسوب می شود که مجهز به آزمایشگاه است و به خوبی می توان آزمایشگاه لازم و انجام عملیات خونرسانی را انجام داد. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

تزریق بوتاکس در چه قسمت هایی انجام می شود ؟

در ناحیه پیشانی و قسمت بین ابروها دو عضله سبب بروز چین و چروک می شود عضله ی بزرگ تر و قوی تر عضله اخم است که چین های عمودی بین دو ابرو را به وجود می آورد عضله ی ظریف تر عضله ی عرضی بین دو ابرو است که چین های ظریف عرضی واقع در بین دو ابرو را به وجود می آورد .علاوه بر عواملی چون ارث ، افزایش سن ، اثرات آفتاب ، اثرات جاذبه و زمینه های ارثی این انقباض مکرر و مداوم عضلات است که سبب چین و چروک می شود، تمام این انقباض ها بر اثر تحریک عصبی و آزاد شدن واسطه های عصبی به وجود می آید.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

سم بوتاکس نوع A پس از تزریق بر روی این واسطه های انتقال دهنده ، پیام عصبی ، اثر می کند و جلوی انتقال پیام عصبی و در نتیجه انقباض عضلات هدف را می گیرد.در ناحیه پیشانی این عصب خود را به صورت عدم توانایی در اخم کردن و بالا بردن ابروها نشان می دهد در واقع بوتاکس در جلوگیری از انتقال پیام عصبی به عضلات هدف باعث فلج شدن موقت آنها و در نتیجه عدم توانایی در انقباض این عضلات می شود .

تزریق بوتاکس چگونه انجام می شود ؟

تزریق بوتاکس کاملاً سرپایی است و نیاز به کار خاصی ندارد در مورد بیماران بسیار حساس می توان قبل از تزریق از پماد بی حس کننده پوست استفاده کرد .تزریق بوتاکس باید در مناطقی خاص از صورت و پیشانی انجام شود تا بهترین و بیشترین نتیجه حاصل شود این تزریق با سوزن های بسیار نازک انجام می شود و ممکن است درد بسیار خفیفی را احساس نمایید .در کل این تزریق حداکثر ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

اقدامات بعد از تزریق بوتاکس

بعد از تزریق بوتاکس ممکن است محل تزریق به صورت کاملاً موقتی و گذرا حالت سرخ شده و متورم به خود بگیرد سعی کنید در چند ساعت اول تزریق از فعالیت شدید بدنی پرهیز نمایید حرکت بوتاکس از نواحی تزریق شده به نواحی مجاور ممکن است سبب اثرات ناخواسته ای و افتادگی موقت پلک شود .تزریق بوتاکس اگر به وسیله ی متخصص ماهر و با تجربه انجام شود می تواند تزریقی  بی عارضه و یا حداقل عارضه گذرا انجام شود .

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

تزریق چربی به صورت

ابدومینوپلاستی

پروتز سینه

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

پاسخ

یک × 3 =