بادی جت

بادی جت

یک دستگاه و تکنولوژی جدید تخلیه و تزریق چربی می باشد. این روش مزایای زیادی نسبت به روش های قدیمی دارد. یکی از این مزیت ها استفاده مجدد چربی و تزریق آن به بافت های مختلف بدن می باشد

تفاوت چربی برداشته شده توسط روش بادی جت با برداشتن چربی توسط روش دستی

اگر چربی به روش دستی برداشته شود به همراه چربی مقداری خون می باشد و باید یک سری فرآیندهایی روی این چربی ها انجام شود تا یک چربی خالص بدست آید که باعث می شود فقط ۲۰ درصد سلول ها زنده بمانند و ۸۰ درصد سلول ها از بین بروند.

در روش استفاده از بادی جت ، این دستگاه با استفاده از فشار آب، چربی را به صورت خالص و زنده خارج می کند که ۸۰ درصد این چربی ها شامل سلول های زنده می باشد.

بادی جت

بادی جت

فواید و روش استفاده از بادی جت

به دلیل اینکه این سلول ها به صورت زنده به بدن تزریق می شوند پس از گذشت یک ماه دور این چربی را عروق می پوشاند و بافت هم بند تشکیل می شود و به چربی خون رسانی صورت می گیرد و این چربی ها همیشه به صورت زنده باقی می ماند.

دستگاه بادی جت با پاشیدن ظریف آب به سلول های چربی باعث جدا شدن، خرد شدن چربی و پس از آن توسط سیستم های ساکشن باعث بیرون آوردن چربی ها می شود. یکی از مزایای بادی جت قابل استفاده بود چربی های خارج شده می باشد. در این روش از چربی زنده بدست آمده می توان در قسمت های دیگری مانند سینه ، باسن و از بین بردن چین و چروک های صورت مانند خطوط خنده و خطوط پیشانی در صورت و در قسمت های دیگر استفاده کرد زیرا این چربی ها زنده و با دوام و چربی های سالمی می باشد.

خدمات در این مرکز زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود جهت تماس با این مرکز زیبایی آلفا می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱ تماس حاصل فرمایید .

کاربرد استفاده از بادی جت

از بادی جت می توان در فرم دهی و بزرگ کردن اندام های بدن که به هر دلیل کوچک تر از سایز طبیعی هستند استفاده کرد، به طور مثال سایز سینه ها در خانم ها اگر اندازه کوچکی داشته باشد می توان توسط تزریق چربی به شرط داشتن چربی کافی در بدن آن را به اندازه دلخواه رساند. این کار باعث می شود بدون گذاشتن پروتز و مواد خارجی به اندام مورد نظر فرم داده و آن را بزرگ تر کرد.

همچنین از این روش در بازسازی بافت ها استفاده می شود به طور مثال بافت هایی که به دلیل آسیب یا تصادف دچار تحلیل شده باشند می توان این بافت ها را پر کرده و به اندازه ایده آل رساند.

در درمان اسکارهای فرو رفته می توان با تزریق چربی قسمت های فرو رفته و ساندن آنها به سطح نرمال می توان از بادی جت استفاده کرد.

در جوانسازی صورت و دست ها به مرور زمان چربی زیرپوست تحلیل می رود که عروق، اعصاب و تاندوم های پوست دیده می شود با استفاده از این روش، بافت پر می شود و ظاهر جوانتری در صورت و دست ها ایجاد می شود. در جوانسازی دو روش استفاده می شود یک روش آکوالیفت روش جوانسازی صورت با روش تزریق چربی بادی جت است. روش دیگر آکواشیپ می باشد در اینن روش قسمت هایی از اندام که اضافه می باشد برداشته می شود و به قسمت هایی که کمبود حجم دارند تزریق می شود. علاوه بر پر کردن به واسطه وجود سلول های بنیادین در بافت چربی اثر جوانسازی هم در بافت اتفاق می افتد در واقع با یک منظور دو هدف تامین می شود.

دیگر خدمات مرکز جراحی آلفا عبارتست از :

جراحی بینی

تزریق چربی به صورت

تزریق بوتاکس

میکرودرم

لیفت صورت با RF

راه های ارتباطی

ایران ، تهران -، خیابان آفریقا (جردن) ، ضلع جنوب شرقی، پل میرداماد ، پلاک ۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۰۹۱۰۱

info@alfaclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

شش + نوزده =